Usługi
Szukaj
Close this search box.

Strony internetowe dla firm

Projektujemy strony internetowe, które idealnie odzwierciedlają charakter firm naszych klientów. Pracujemy z rynkiem małych, średnich i dużych firm, opierając naszą pracę o indywidualne projekty graficzne. Działamy w oparciu o sprawdzoną platformę WordPress i Woocommerce.
Strony internetowe B2B

Dlaczego firma powinna mieć stronę www?

Posiadanie strony internetowej jest niezbędne dla każdej firmy z kilku powodów:
Posiadanie strony internetowej jest kluczowe dla każdej firmy, ponieważ stanowi ona centrum komunikacji online i podstawę do budowania wizerunku marki w internecie.

Strona www nie tylko zwiększa rozpoznawalność firmy, ale także buduje jej wiarygodność w oczach klientów, umożliwiając prezentację oferty i usług w profesjonalny sposób.
Bardzo często spotykamy się ze stwierdzeniem, że “to tylko strona internetowa…”. Mało klientów zdaje sobie sprawę, że to miejsce, w którym potencjalni klienci szukają odpowiedzi na najważniejsze pytania w kontekście ich firmy lub branży.
Co nas wyróżnia?

Jak tworzymy strony internetowe?

01. Strategia

Na tym etapie określamy cele strony, grupę docelową oraz funkcjonalności. Tworzymy wstępny projekt graficzny i strukturę strony, uwzględniając UX/UI.

02. Design

Zapewniamy przemyślaną architekturę strony, która uwzględnia zarówno użytkowników oraz potrzeby. Projektowanie wyglądu i interakcji użytkownika.

03. Wdrożenie

Po akceptacji projektu zaczynamy wdrożenie strony na platformie WordPress. Dodatkowo wdrażamy moduły, które ułatwiają Ci edycję strony w późniejszym terminie.
Projektowanie stron internetowych

Jak wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji w sieci?

Aby wyróżnić swoją firmę na tle konkurencji w sieci, należy podjąć kilka kluczowych działań. Pierwszym krokiem jest stworzenie strony www, która będzie odpowiadać na ich problemy czy obiekcje. Strona ta powinna być zoptymalizowana pod kątem SEO, aby łatwo można było ją znaleźć w wynikach wyszukiwania.

Drugim krokiem jest aktywna obecność w mediach społecznościowych, co pozwala na budowanie relacji z klientami i zwiększenie zasięgu marki. Warto także inwestować w treści wartościowe dla odbiorców, które będą wyróżniać firmę na tle konkurencji.

Ostatnim elementem jest monitorowanie działań konkurencji i elastyczność w dostosowywaniu strategii, aby zawsze być o krok przed innymi.
Bądź o krok przed swoją konkurencją
Współpraca

Jak przebiega proces projektowania strony internetowej?

01. Przeprowadzamy z Tobą rozmowę wprowadzającą

02. Analizujemy branżę i Twoje aktualne działania

03. Projektujemy makietę strony internetowej

04. Przygotowujemy projekt graficzny do akceptacji

05. Wdrażamy projekt jako gotowa strona www

06. Przeprowadzamy optymalizację SEO

Chcesz zbudować stronę internetową, która będzie przynosić nowych klientów?

Wypełnij formularz, dzięki któremu będziemy mogli się z Tobą skontaktować i omówić Twój projekt. Odpowiemy na Twoje zapytanie jeszcze tego samego dnia podczas bezpłatnej konsultacji.
Korzyści

Dlaczego warto zlecić nam projektowanie stron internetowych?

Stawiając na współpracę z nami zapewniasz sobie rozwiązanie dedykowane specyficznym wyzwaniom i potrzebom Twojej firmy. Nasz zespół ekspertów koncentruje się nie tylko na tworzeniu samej strony www, ale przede wszystkim na ścieżce klienta jaką potencjalny klient będzie podejmował wybierając ofertę.

Nasze projekty są nie tylko estetycznie dopracowane i funkcjonalne, ale przede wszystkim odpowiadają na cele Twojej firmy. Dodatkowo do każdej strony internetowej wdrażamy pełną optymalizację techniczną oraz SEO.
Profesjonalny i nowoczesny wizerunek firmy
Nasze projekty stron zapewniają firmie nowoczesny i profesjonalny wizerunek w internecie, co pozytywnie wpływa na postrzeganie marki przez potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.
Intuicyjna nawigacja i atrakcyjny projekt strony ułatwiają interakcję z klientem, zwiększając jego zaangażowanie podczas wizyty na stronie www.
Dzięki optymalizacji SEO i responsywnemu projektowi, nasze strony przyciągają więcej odwiedzających i efektywnie konwertują ich na klientów.
Tworzymy strony zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych, co przekłada się na lepszą widoczność w internecie i przyciąga większy ruch.
Profesjonalna strona internetowa buduje wizerunek firmy jako wiarygodnej i pokazująca autorytet w branży, co zwiększa zaufanie wśród klientów.
Kładziemy nacisk na elementy ułatwiające komunikację z klientem, takie jak formularze kontaktowe, chaty online czy sekcje pytań i odpowiedzi. Dzięki temu Twoi klienci otrzymują szybkie odpowiedzi na swoje pytania i łatwiej nawiązują kontakt z Twoją firmą. Efektywna komunikacja jest kluczowa w budowaniu trwałych relacji z klientami i zrozumieniu ich potrzeb.
Realizacje

Portfolio

+130
corful.eu
Strona internetowa

Wdrożenie strony www opartej o system CMS WordPress z modułem wielojęzyczności.

momicar.pl
Strona internetowa
Projekt i wdrożenie strony opartej o system CMS WordPress dla firmy zajmującej się sprzedażą i montażem bagażników i haków samochodowych.
rodzimyrazem.pl
Strona internetowa i platforma kursowa
Wdrożenie platformy kursowej dla położnej, która prowadzi kursy online oraz usługi położnej na rynku lokalnym.
gal-tom.pl
Strona internetowa

Strona internetowa oparta o CMS WordPress dla firmy specjalistycznej z branży galwanicznej.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje strona internetowa?
Cena strony internetowej jest zmienna i zależy od kilku czynników, takich jak jej złożoność, funkcjonalność, design oraz wymagane integracje. Oferujemy różne pakiety cenowe, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych klientów. Nasz cennik przygotowany jest w taki sposób, że małe, średnie i duże firmy znajdą w nim zastosowanie. W celu uzyskania dokładnej wyceny, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Standardowe ceny stron dla firm mieszczą się w okolicy 2500 – 6000 zł netto. Kwoty są mocno uzależnione od ilości podstron, a tym samym poświęconego czasu na stworzenie takiej strony. W cenie zawarte są takie elementy jak konsultacje, projektowanie, wdrażanie, testowanie, podłączenie narzędzi analitycznych, wdrożenie fraz kluczowych i optymalizacja techniczna strony.
Tak, nasze strony są wyposażone w przyjazny system CMS (Content Management System) oparty o znaną platformę WordPress. System ten umożliwia łatwe zarządzanie treścią bez potrzeby znajomości programowania. Dzięki temu będziesz mógł samodzielnie aktualizować treści na stronie, co jest wygodne i oszczędza czas.

Dodatkowo wszystkie nasze realizacje opieramy o moduł Elementor PRO, dzięki któremu zarządzania treścią jest jeszcze bardziej przejrzyste. Wtyczka Elementor PRO to nakładka, która posiada wiele przydatnych modułów do wypełniania treści, grafik itp.
Tak, nasze strony są projektowane z myślą o przyszłej rozbudowie i skalowalności. Oznacza to, że w miarę rozwoju Twojej firmy i zmieniających się potrzeb, możemy łatwo dostosować i rozszerzyć funkcjonalność Twojej strony, dodając nowe sekcje, funkcje czy integracje. Dodanie dodatkowego języka czy nawet kilku to także nie problem. Wystarczy odpowiedni moduł tłumaczenia, wdrożenie tekstów oraz konfiguracja.
Czas realizacji projektu zależy od jego złożoności i specyficznych wymagań, ale zazwyczaj trwa to od kilku tygodni do kilku miesięcy. Staramy się pracować sprawnie i efektywnie, jednocześnie zwracając uwagę na każdy detal, aby zapewnić najwyższą jakość końcowego produktu. Należy też zwrócić uwagę na aktualny stan kolejki projektów w naszej firmie, co może sprawić, że prace projektowe nie będą mogły być rozpoczęte zaraz po podpisaniu umowy.

Zawsze informujemy klienta jakie są aktualne terminy i ile zajmie nam stworzenie jego strony internetowej. Taki też zapis umieszczamy w umowie, dbając jednocześnie o trzymanie się wyznaczonych terminów.
Oczywiście, po wdrożeniu strony oferujemy pełne wsparcie techniczne i serwisowe. Nasz zespół jest dostępny, aby pomóc w rozwiązywaniu wszelkich problemów, a także udzielać porad dotyczących eksploatacji i aktualizacji strony.

Stworzyliśmy specjalne pakiety przeznaczone dla właścicieli stron oraz sklepów internetowych. Każdy z naszych klientów może liczyć na wsparcie techniczne. Wsparcie opiera się o ustalone warunki współpracy miesięcznej umowy abonamentowej lub usługi jednorazowej.
Koszt utrzymania strony internetowej zależy od kilku czynników, takich jak pojemność serwera, certyfikatu SSL i domeny. Oferujemy różne pakiety cenowe, które są dostosowane do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów. Standardowe koszty utrzymania prostej strony internetowej, poczty oraz certyfikatu SSL mieszczą się w okolicy 450 zł netto rocznie.
Proces projektowania strony rozpoczyna się od konsultacji i zrozumienia Twoich potrzeb. Następnie przechodzimy do etapu projektowania, gdzie nasz zespół wizualizacje i prototypy, które są następnie wdrażane i testowane.

Co klienci mówią
o współpracy z nami

Partnerzy

Zaufało nam wiele firm