Kim jest klient?

Pol-Swed to renomowana firma działająca w branży budownictwa tarasowego, specjalizująca się w imporcie impregnowanego drewna ze Szwecji i Norwegii. Firma ma ponad 15-letnie doświadczenie i koncentruje się na dostarczaniu kompleksowych usług, obejmujących zarówno projektowanie, jak i realizację konstrukcji z deski szwedzkiej.

Oczekiwania klienta

Klient dążył do wykreowania nowoczesnego i profesjonalnego wizerunku firmy, który odzwierciedlałby jej wieloletnie doświadczenie i kompetencje. Przed podjęciem współpracy Pol-Swed miała kilka kluczowych oczekiwań:

  • wykreowanie nowoczesnego i profesjonalnego wizerunku firmy,
  • ułatwienie kontaktu użytkowników z firmą,
  • ułatwienie nawigacji i dostępu do informacji oraz cennika dla użytkowników,
  • przedstawienie wysokiego jakościowo drewna skandynawskiego

Rozwiązanie

Zaprojektowaliśmy nowoczesną stronę internetową z wykorzystaniem grafik i układu, który podkreśla profesjonalizm firmy. Strona jest w pełni responsywna, zapewniając użytkownikom wygodne przeglądanie na każdym urządzeniu.

Udostępniliśmy również portfolio z przykładami zrealizowanych projektów, co pozwala potencjalnym klientom ocenić kompetencje i doświadczenie firmy.

Zastosowaliśmy przejrzysty układ nawigacyjny, ułatwiający użytkownikom poruszanie się po stronie i szybkie znalezienie potrzebnych informacji.

Rezultaty projektu

Dzięki wdrożonym rozwiązaniom:

  • klient w łatwy sposób komunikuje swoją ofertę,
  • firma zyskała renomę jako lider w branży budownictwa tarasowego,
  • udało się uzyskać wysokie pozycje w TOP 10 wyszukiwań organicznych na frazy związane z drewnem impregnowanym ciśnieniowo.
Nasza współpraca rozpoczęła się kilka lat temu. Dzięki profesjonalnemu podejściu i zbadaniu naszych potrzeb udało się sprawnie zrealizować projekt naszej marki Pol-Swed. Sprawne wykonanie projektu i wdrożenia strony www sprawia, że w 100% polecam firmę Digitaltop jako partnera do współpracy.
Tomasz Jonek
pol-swed.pl

Podsumowanie

Współpraca z firmą Pol-Swed pokazuje, jak strategiczne podejście do projektowania strony internetowej może przynieść korzyści biznesowe.

  • Udoskonalenie strategii online może znacząco wpłynąć na widoczność firmy i przyciągnąć nowych klientów.
  • Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa z łatwym dostępem do informacji zwiększa zaangażowanie użytkowników i konwersje.